Angie operátor.

Autor: Angelika Horňáková | 23.3.2016 o 17:29 | Karma článku: 8,64 | Prečítané:  1082x

Novinka na trhu ! Kde sa hrabú všetci mobilní operátori ? So mnou sa dovoláte úplne všade ! A zadarmo !

Nesiahajú na mňa ani rakúski, ba ani slovenskí , mobilní operátori ! So mnou sa dovoláte všade, bez viazanosti, bez poplatkov, signál neobmedzený, žiadny rooming a iné voloviny ! Jednoducho, super ! Navyše, používam na telefonovanie úplne všetko !

Práve som napríklad, telefonovala asi pol hodinu s diaľkovým ovládačom od televízora. Komu ? Lekárovi, babkinmu synovi, na mestský úrad, do nemocnice a dokonca i pohrebnej služby ! Babka si tieto telefonáty vyžiadala, tak som jej pre pokoj duše chcela vyhovieť ! Mám s týmto už dlhoročné skúsenosti. Telefonovala som už aj s kalkulačkou, či malým zrkadielkom... urýchlene s tým, čo bolo po ruke.

Až som zachrípnutá, ako dispečerka, ktorá ťahá nepretržitú dvanástku. Nakoniec mi babka ,,dovolila" zavolať na Slovensko - domov a dokonca i na Úrad vlády, aby som im vraj vynadala, kvôli mojej ťažkej práci ! Pár telefonátov chcela osobne vybaviť aj babka, ale tvrdila mi, že už dobre nepočuje, a stále jej tam ktosi  rozpráva ( v pozadí telka ) . Takže mám odtelefonované,  dispečing sa zatvoril, káva dopila a ja som rada, že som sa zasa dokázala odosobniť a povedať si -  Zahrám toto divadlo, aby bola moja klientka spokojná ! -

Už si dokonca ani o sebe nemyslím, že som trafená, keď hovorím do diaľkovača a predstavujem si, že mi aj niekto odpovedá. No musím, sledujú ma rozšírené babkine oči a obrovský záujem, veľmi prchavý a zriedkavý... Inak by vyvádzala a takto sa upokojila a ešte ma aj pochválila, aká som šikovná a ako viem perfektne nemecky.

Mám zmiešané pocity, ale tie mám už odvtedy, čo pracujem ako opatrovateľka v Rakúsku. Ten hore vie, prečo to robím a ostatní ? Nech si trhnú nohou !

Babka mi povedala, že konečne niekto vybavil jej záležitosti. Rýchlo a úspešne.

- Myslíte si, že to bude drahé ?-

- Oma... ja mám operátora, ktorý na trhu len začína a to sú služby zadarmo ! Neveríte ? Však ja môžem aj teraz zavolať hoci do Holywoodu , keď sa mi zachce a vykecávať sa i hodiny ! -

- A táááák.... no šikovná ste ! - chválila ma.

Potom zadriemala, konečne pokojná. Vyšla som z izby, pozrela do veľkého zrkadla na chodbe a povzdychla si : - Neboj, si normálna ! Aspoň si sa vyrozprávala !

No načo nám špičkovú techniku, nie ? Stačí ochota sa prispôsobiť a trošku hereckého talentu. Napokon, mozog si pamätá ! Naši starí klienti sú ako malé deti a čo  som musela stvárať, keď boli malé tie moje a chceli všetko a hneď !

Takže,  na to moje malé podnikanie v telekomunikačných službách budem spomínať asi až do dôchodku. Teda kým nezabudnem ! A ak hej, dúfam, že i ja dostanem nejakého dobrého mobilného operátora, ktorý ma ochotne obslúži a nebude k tomu potrebovať ani tri vysoké školy, jednu umeleckú, zdravotnú, jazykovú... Postačí zdravý sedliacky rozum. Niečo mi totiž hovorí, že ja budem veľmi závislá na telefonovaní... cha cha cha.

Napokon aj v realite mám niekedy pocit, že volám s hluchým telefónom. Druhá strana nerozumie, nepočuje, nekomunikuje.  Tréning teda mám.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Alternatíva pre Nemecko skutočnú alternatívu neponúka

Merkelová voľby vyhrala a ostáva mocná. Európa je naozaj vďačná.


Už ste čítali?