Angie operátor.

Autor: Angelika Horňáková | 23.3.2016 o 17:29 | Karma článku: 8,90 | Prečítané:  1066x

Novinka na trhu ! Kde sa hrabú všetci mobilní operátori ? So mnou sa dovoláte úplne všade ! A zadarmo !

Nesiahajú na mňa ani rakúski, ba ani slovenskí , mobilní operátori ! So mnou sa dovoláte všade, bez viazanosti, bez poplatkov, signál neobmedzený, žiadny rooming a iné voloviny ! Jednoducho, super ! Navyše, používam na telefonovanie úplne všetko !

Práve som napríklad, telefonovala asi pol hodinu s diaľkovým ovládačom od televízora. Komu ? Lekárovi, babkinmu synovi, na mestský úrad, do nemocnice a dokonca i pohrebnej služby ! Babka si tieto telefonáty vyžiadala, tak som jej pre pokoj duše chcela vyhovieť ! Mám s týmto už dlhoročné skúsenosti. Telefonovala som už aj s kalkulačkou, či malým zrkadielkom... urýchlene s tým, čo bolo po ruke.

Až som zachrípnutá, ako dispečerka, ktorá ťahá nepretržitú dvanástku. Nakoniec mi babka ,,dovolila" zavolať na Slovensko - domov a dokonca i na Úrad vlády, aby som im vraj vynadala, kvôli mojej ťažkej práci ! Pár telefonátov chcela osobne vybaviť aj babka, ale tvrdila mi, že už dobre nepočuje, a stále jej tam ktosi  rozpráva ( v pozadí telka ) . Takže mám odtelefonované,  dispečing sa zatvoril, káva dopila a ja som rada, že som sa zasa dokázala odosobniť a povedať si -  Zahrám toto divadlo, aby bola moja klientka spokojná ! -

Už si dokonca ani o sebe nemyslím, že som trafená, keď hovorím do diaľkovača a predstavujem si, že mi aj niekto odpovedá. No musím, sledujú ma rozšírené babkine oči a obrovský záujem, veľmi prchavý a zriedkavý... Inak by vyvádzala a takto sa upokojila a ešte ma aj pochválila, aká som šikovná a ako viem perfektne nemecky.

Mám zmiešané pocity, ale tie mám už odvtedy, čo pracujem ako opatrovateľka v Rakúsku. Ten hore vie, prečo to robím a ostatní ? Nech si trhnú nohou !

Babka mi povedala, že konečne niekto vybavil jej záležitosti. Rýchlo a úspešne.

- Myslíte si, že to bude drahé ?-

- Oma... ja mám operátora, ktorý na trhu len začína a to sú služby zadarmo ! Neveríte ? Však ja môžem aj teraz zavolať hoci do Holywoodu , keď sa mi zachce a vykecávať sa i hodiny ! -

- A táááák.... no šikovná ste ! - chválila ma.

Potom zadriemala, konečne pokojná. Vyšla som z izby, pozrela do veľkého zrkadla na chodbe a povzdychla si : - Neboj, si normálna ! Aspoň si sa vyrozprávala !

No načo nám špičkovú techniku, nie ? Stačí ochota sa prispôsobiť a trošku hereckého talentu. Napokon, mozog si pamätá ! Naši starí klienti sú ako malé deti a čo  som musela stvárať, keď boli malé tie moje a chceli všetko a hneď !

Takže,  na to moje malé podnikanie v telekomunikačných službách budem spomínať asi až do dôchodku. Teda kým nezabudnem ! A ak hej, dúfam, že i ja dostanem nejakého dobrého mobilného operátora, ktorý ma ochotne obslúži a nebude k tomu potrebovať ani tri vysoké školy, jednu umeleckú, zdravotnú, jazykovú... Postačí zdravý sedliacky rozum. Niečo mi totiž hovorí, že ja budem veľmi závislá na telefonovaní... cha cha cha.

Napokon aj v realite mám niekedy pocit, že volám s hluchým telefónom. Druhá strana nerozumie, nepočuje, nekomunikuje.  Tréning teda mám.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

TECH

Miliardy ľudí čoskoro zažijú nevídanú klímu

Klimatická zmena prebieha nad zemou rýchlejšie ako nad oceánmi. Takmer polovica dnes žijúcich ľudí zažije podnebie aké nepoznáme

DOMOV

Sudca Hrubala: Neviem, či bol Procházka politická objednávka. Vyzerá to tak

Združenie Za otvorenú justíciu sa zrejme zmení na think-tank.

DOMOV

Kaliňák nechal schátrať ubytovňu pre policajtov. Teraz sa jej chce zbaviť

Ministerstvo zaplatilo 175-tisíc za projekt, ktorý skončil v koši.


Už ste čítali?