Manželská erotika

Autor: Angelika Horňáková | 23.3.2014 o 16:14 | (upravené 23.3.2014 o 23:25) Karma článku: 8,24 | Prečítané:  1048x

Vraví sa, že muži nie sú dostatočne vnímaví, vraj im chýba zmysel pre romantiku. Nuž dovolím si polemizovať. Nie sú muži ako muži. Čo možno očakávať po tridsiatich rokoch manželstva ? Ale keď príde na to, i sekera vystrelí! Sú takí, ktorí idú s dobou a dobíjajú svoje polovičky  novátorsky, podľa dopytu na trhu moderného zvádzania. Cení sa ochota a schopnosť vnímať partnerkine požiadavky. On sa tvári unudene, keď prepína kanály, škriabe sa v rozkroku, špára v zuboch i nose, hľadajúc tam žvočíšnosť predkov, hádam. Chlap má smrdieť ešte aj na fotke!- veta, ktorá sa stala vývozným artiklom mužov, predstavujúcich si seba na koni, ozbrojených od hlavy po  päty, bojujúcich proti celému svetu. No, čo by sme bez nich robili ?

Marika má doma tiež takého rytiera, čo vie buchnúť po stole a to i vtedy ,keď je i ona doma. No nehanbí sa dvoriť svojej žene. V jej prípade láska naozaj oslepla na obe oči, no Jožka ľúbi, čo ešte ani on nevie pochopiť. Má ho rada takého, aký je, urobený pre ňu.

Po troch rokoch strávených Vianoc v Rakúsku ( ako opatrovateľka) nadišiel rok, keď tieto sviatky mohla konečne tráviť doma, s rodinou. Prípravy hodné svadby, tak tradične po slovensky ( hodne sa najesť, napiť, nakúpiť darčeky s návodom na nepoužitie), poplakať si na Popoluške ( lebo ten jej princ je ešte stále krásny a mladý ), zatiaľ čo ten jej hromží , lebo má vyprážať rezne a zabiť kapra, ktorý okupuje vaňu už pár dní a očami teliatka prosí o milosť...

Šialený rytmus vianočných príprav pomaly Marike prerastal cez hlavu, keď jej v nákupnom centre manžel pošepkal : Pre teba mám tento rok výnimočný darček ! - Tak a bolo to! Vypľul zo seba lepkavý prísľub a Marika začala snívať. Jožko sa tváril sprisahanecky a tajomne, ako vtedy keď ju pred tridsiatimi rokmi nechal stáť v daždi pred domom, pretože niečo chystal. Po hodine ju konečne zavolal dovnútra a tam medzi natrhanými lupeňmi kvetov ( prisahala by, že zahliadla i pár slimákov) ju požiadal o ruku. Síce chytila silnú chrípku a jej budúca svokra si zaparkovala svoje výčitky prednostne na tri roky dopredu v ich nažívaní ( zničil jej totiž celú záhradu), ale romantika to teda bola a to sa cení.

Marika horela nedočkavosťou. V duchu si predstavovala ružové zámky a jej prirodzená ženskosť vnášala do jej srdca priam detskú radosť. Hmmm, určite sa konečne capol po peňaženke. Čo to len môže byť ? Samozrejme prehľadala celý dom i garáž, Alexovu búdu, veď aj o skrýše sa delili , častokrát o tom ani nevedeli. Nenašla nič. Napokon skonštatovala, že ak je to šperk, je malý a cenný, isto ho nosí pri sebe. Nuž, veď sa uvidí.

Štedrý večer prebehol v radosti a hojnosti. Zišli sa dcéry aj s deťmi. Jožko potmehúdsky žmurkal a Marika sa už videla ako kolegyne blednú závisťou, keď sa im pochváli šperkom. Začalo sa rozdávanie darčekov, ale ako pozerala, tak pozerala, snorila ako protidrogový vlčiak- žiadna malá škatuľka - nič. S otáznikom v očiach pozrela na muža a on jej pošepol :- Potom, Majka, keď deti odídu... Ahaaa ! Asi vypila viac vínka, krv sa jej rozprúdila erotickým výbojom. Žeby ? Fúúúúha ! Po toľkých rokoch ? Možno má pre ňu pripravené erotické prádielko, či pomôcku ( sama by sa hanbila mu čo len naznačiť, veď to je aj na desať otčenášov !). Oni sa budú milovať ako za mladi. Do mysle sa jej začali hrnúť všetky možné, hviezdičkou cenzúrované erotické scénky . Predstava krásneho milovania ju tak pohltila, že sa pýrila ako študentka a triasla na celom tele. V duchu sa modlila, aby bola ešte dostatočne ohybná a mohla vyskúšať všetky tie tabu prasačinky, o ktorých sa nehovorí. Možno si ju vezme a vrhne sa na ňu ako Lucas v telenovele, nad ktorým tajne slintala a pokrstia celý dom, každú izbu !

Juj, tak ju poľubi,až jej ličko zbľedne...

Deti a vnúčence odišli a jej srdce bilo až kdesi v pätách. Chvíľu tam stáli pri dverách, hľadiac na seba ako dva krajce natretého chleba. - No - povedal chrapľavo, vzal ju za ruku a odviedol do spálne. Už si chcela rozopnúť blúzku, no zastavilo ju pokušenie, nechať to na neho. Len čo vošli do spálne, jemne ju vtisol dnu a povedal, že nech chvíľu počká, on ide pre darček a potom ju zavolá. - Dobre- povedala Marika hlasom žabky, ktorej niekto stúpil na hlavu. Stála tam celú večnosť.

- Už môžeš !- zakričal z obývačky. To, čo tam následne uvidela jej vyrazilo dych, ako keď desaťročná spadla z hojdačky a nevedela sa nadýchnuť. Jej Jožko tam stál nahý, pred stromčekom a na svojom mužnom nástroji mal uviazanú veľkú mašľu. Tá mašľa bola obrovská a kĺzala sa dolu po tom jednookom hadovi, ktorý tam lenivo visel ako soplík z nosa.

- Prekvapenie !!! - zvolal, roztiahol ručiská a zatváril sa tak, akoby práve dokončil formulku na výrobu perpetum mobile. Tak a v tom nastane tá chvíľa, keď svet chce okamžitú reakciu. Hľadíte na svojho muža, ako ho pán boh stvoril a čas poznačil, vytešeného pred vianočným stromčekom, s pupčekom, ktorý zhodil dávno tehličky a miesto nich si tam uložil veľký kváder, očakávajúceho vašu spontánnu radosť.

Strašný pohľad, sklamanie...aj výčitky z vlastnej povrchnosti. - Toto mi poradil kolega !- dodal a to bola asi posledná facka. - No ten tvoj kolega, zrejme meč aj vytasil, lebo tebe v tej veľkej mašli i zaspal ! - odvrkla Marika. Chcela si kusnúť do jazyka, dokonca sa i zasmiať.. no erotický pocit zmizol a jej to prišlo ľúto.

Tichá domácnosť trvala tri dni. Jožkovi zrejme došlo, že pre niektoré akcie je nutná i dlhšia príprava, najmä ak kolega s tak pikantnými nápadmi má o dvadsať rokov menej. Aby si to u Mariky vyžehlil, kúpil pre nich welness pobyt a tam sa na vianočnom zážitku veru i zasmiali. Napokon tú myšlienku aj zrealizovali, ale primerane svojmu veku a kondícii. Ono menej je niekedy viac.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Alternatíva pre Nemecko skutočnú alternatívu neponúka

Merkelová voľby vyhrala a ostáva mocná. Európa je naozaj vďačná.


Už ste čítali?